5358 IRAGNA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5358 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 297cm / 117inch |
| Height | 154cm / 61inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |